Spotkanie gwiazdkowe dla dzieci w bydgoskim Klubie Adwokata


Tradycyjne spotkanie gwiazdowe dla dzieci odbyło się 2 lutego w Klubie Adwokata w Bydgoszczy. Tegorocznym motywem przewodnim zabawy była podróż dookoła świata.

Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla najmłodszy przez adw. Beatę Lorkowską, koordynatorkę corocznego wydarzenia, znalazły się zabawy zręcznościowe, quizy, konkurs na najbardziej oryginalny strój, pokaz filmu oraz spotkanie ze specjalnym gościem.

Co roku najmłodszych odwiedza w Klubie Adwokata ciekawy gość, który zdradza kulisy swojej pracy. Tym razem dzieci miały okazję spotkać się z kapitanem Andrzejem "Kaukaz" Kałamają. Kapitan pływał m.in. na "Zawiszy Czarnym", "Pogorii", "Fryderyku Chopinie" oraz "Darze Młodzieży".

Gość opowiedział o swoich podróżach i licznym przygodach, jakich doświadczył wraz z załogą na morzu. Opowieści o tym, jak przepłynął Ocean Atlantycki oraz Ocean Indyjski przeplatał muzyką, przybliżając dzieciom popularne utwory żeglarskie. Spotkaniu towarzyszył też pokaz wyjątkowego filmu dokumentującego przebieg jednego z rejsów.

Jak co roku nie zabrakło także zawsze wyczekiwanej przez uczestników zabawy, wizyty Gwiazdora, w którego wcielił się adw. Adam Bułat.

Fot.  Przemysław Obarski.


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry