Szczecińska Izba Adwokacka wesprze Filharmonię


Szczecińska Izba Adwokacka nawiązała współpracę z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Celem współpracy jest wsparcie finansowe przez izbę w sezonie artystycznym 2017–2018, a także pomoc dzieciom i młodzieży poprzez przekazywanie im bezpłatnych biletów na wydarzenia kulturalne organizowane przez Filharmonię.

Współpraca dotyczy 9 koncertów zarówno symfonicznych, jak i z cyklu Intermezzo, a także organizowanych w Filharmonii wystaw malarstwa, fotografii oraz plakatu.

We wszystkich folderach wydawanych przez Filharmonię będzie figurowało logo SIA oraz Adwokatury Polskiej, Filharmonia będzie zamieszczać informacje o Adwokaturze Szczecińskiej przed wydarzeniami kulturalnymi, a także przy tej okazji zawsze wystawiane będą banery z logo Adwokatury w holu Filharmonii. 

Szczecińska Izba Adwokacka podjęła współpracę z Filharmonią, biorąc pod uwagę konieczność budowania dobrego wizerunku Adwokatury Polskiej, a także zachodniopomorskiej.

Wydarzenia artystyczne rozpoczynają się już 4 października 2017r., zaś umowa o współpracę obowiązuje do czerwca 2018 r. z możliwością jej przedłużenia. 

Bryła Filharmonii w Szczecinie znana jest już jako symbol Szczecina i uznana została za najpiękniejszy architektonicznie budynek w Europie w 2014r., a poza tym jej wspaniałe wnętrza, a przede wszystkim bogaty program artystyczny – stanowi wizytówkę Szczecina.

Dziekan ORA w Szczecinie

Adw. Włodzimierz Łyczywek

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry
banner polski