XVI Spływ Kajakowy Brdą im. adw. Romana Latosa już za nami


W niedzielę, 6 sierpnia  zakończył się Ogólnopolski Spływ Kajakowy Brdą im. adw. Romana Latosa. Imprezę po raz szesnasty zorganizowała bydgoska izba adwokacka.

Na zaproszenie gospodarzy imprezy, adw. Justyny Mazur, dziekana izby bydgoskiej, adw. Michała Bukowińskiego, komandora spływu, adw. Ewy Czerskiej i adw. Beaty Lorkowskiej, członkiń komitetu organizacyjnego, odpowiedzieli adwokaci i aplikanci izb: krakowskiej, częstochowskiej, katowickiej, łódzkiej, wałbrzyskiej i warszawskiej oraz liczni przyjaciele adwokatury.

Trasa spływu odbywającego się w dniach 2-6 sierpnia tradycyjnie wiodła od zapory w Mylofie do przystani w Świcie. W Mylofie uczestników spływu powitał opiekun izby bydgoskiej, adw. Jerzy Glanc. 

Poranki i popołudnia uczestnicy spływu spędzali na wodach Brdy, podziwiając uroki Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Wieczory natomiast upłynęły na długich rozmowach i śpiewach przy ogniskach. Ponadto w trakcie spływu rozegrany został turniej siatkówki, a w czwartkowy wieczór na pole namiotowe w Brdzie, gdzie w tym roku stacjonowali uczestnicy, zawitał z koncertem zespół Little Wing.

Tradycyjnie ostatniego wieczoru nastąpiło uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz medali, które uczestnicy odbierali z rąk adw. Justyny Mazur.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejną, XVII edycję spływu!


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/