Za nami VI Karnawałowy Bal Adwokatury w Warszawie


Na VI Karnawałowym Balu Adwokatury, zorganizowanym 23 stycznia w restauracji Forteca, bawiło się w tym roku ponad 450 gości. Jak co roku frekwencja dopisała a sprzedaż biletów zakończyła się rekordowo wcześnie.

Palestrę warszawską i wszystkich gości powitał adw. Paweł Rybiński, dziekan izby adwokackiej w Warszawie wraz z adw. Dominiką Stępińską-Duch oraz adw. Jakubem Jacyną - głównymi organizatorami imprezy.

Tradycyjnie zorganizowano kasyno oraz loterię wizytówkową z nagrodami ufundowanymi przez Wydawnictwo C.H. Beck - partnera merytorycznego Balu, firmę Kręgliccy Restauracje i Catering oraz J.A. Baczewski. Zwycięzców wylosowała adw. Monika Rajska.

W balu wzięli udział przedstawiciele innych zawodów zaufania publicznego, najliczniej lekarze i radcowie prawni. Zabawa przy muzyce zespołu coverowego Life Club Band oraz hitach granych przez DJa Szymona Chąciaka trwała do samego rana.

Szczególne wyrazy podziękowania za organizację balu składamy na ręce adw. Dominki Stępińskiej-Duch, która dołożyła wszelkich starań, aby środowisko warszawskiej palestry i ich przyjaciele czuli się wyjątkowo w ten karnawałowy wieczór.


Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry