Zabawa karnawałowa dla dzieci CHOINKA 2018 w izbie warszawskiej


Tradycyjna zabawa karnawałowa dla dzieci – CHOINKA 2018 - odbyła się 4 lutego w adwokackiej izbie warszawskiej. W tym roku spotkanie przebiegało pod hasłem "Bal w krainie baśni”. 

W imprezie wzięło udział ponad 200 dzieci podzielonych na trzy grupy wiekowe. Bal poprowadzili wódz Apaczów Winnetou oraz piękna Indianka Pocahontas. W każdej grupa odbywała się zabawa karnawałowa, pokazy sztuczek magicznych oraz kącik malowania buziek. Dodatkowo najmłodsze dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne, przygotowane przez Teatr Bombonierka. Dla starszych, w dwóch pozostałych kategoriach wiekowych, pokaz przygotował niesamowity iluzjonista Rob, który rozbawił do łez nie tylko dzieci ale również dorosłych.

Tradycyjnie spotkanie każdej grupy kończyło się pojawieniem się św. Mikołaja, z którym wykonywano pamiątkowe zdjęcie i oczywiście następowało wręczenie prezentów.

Wielu uczestników przybyło w fantastycznych i baśniowych strojach, za co rodzicom serdecznie dziękujemy.

Podziękowania należą się również aplikantom, którzy pomimo zmęczenia po sobotnim Balu Aplikantów przyszli, aby wspomóc organizatorów i bawić się razem z dziećmi.

Pyszny poczęstunek, który smakował nie tylko dzieciom, ale też licznie przybyłym opiekunom, został przygotowany przez Catering Smak Serwis.

Organizatorem balu była Komisja Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

W skład Komitetu Organizacyjnego Koncertu weszły: adw. Monika Rajska, adw. Katarzyna Majer-Gębska, adw. Jakub Szczepkowski, apl. adw. Hanna Alina Malanchyn a także nieocenione pracownice Biura ORA Grażyna Zakrzewska i Alicja Konopczyńska. 

 

Adw. Monika Rajska, przewodnicząca Komisji

Adw. Katarzyna Majer-Gębska, członek Komisji


foto. www.michalborowski.com.pl

Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedInSend Email

Polecane strony

Naczelna Rada Adwokacka
Centrum Mediacji
Internetowe Doskonalenie Adwokatury
Krajowy rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich
Pismo Adwokatury Polskiej
Wyższy Sąd Dscyplinarny
Mobilny Adwokat
Newsletter Adwokatury
http://e-magazynadwokat.pl/
https://www.mlodapalestra.pl/
Muzeum Adwokatury
https://adwokatwkazdymprzypadku.pl/
Palestra Świętokrzyska
Biblioteka Palestry